Merak Ettikleriniz

Nasıl Ürün Satın Alabilirim?

Ürünün sayfasına gidip “sepete ekle” düğmesine tıklayıp alışverişini tamamladıktan sonra ödeme sayfasında kredi kartı ve adres bilgilerini tamamlayarak siparişini oluşturabilirsin.

Siparişini verdiğin an, siparişin sistemimize düşer ve 3 iş günü içinde tarafına kargolanır.

 

Sontelbukucu.com’da kredi kartım ile ödeme yapmam güvenli midir?

Sontelbükücü üzerinden gerçekleştirdiğin siparişin güvencemiz altındadır. Kredi kartı bilgileri güvenliği için ödeme sayfasında 256 bit SSL şifreleme uygulanır. Kredi kartı bilgilerin sistemimizde kayıtlı tutulmaz. Ödeme altyapısı olarak sanal pos hizmetini İyzico dan almaktayız.

 

İade Garantisi

Satın aldığın ürünü herhangi bir nedenle iade etmek istersen 14 gün içerisinde iade edebilirsin. Bu iade garantisi Tüketici Kanunu’nun kapsamındadır .Ücretsiz iadenin yapılabilmesi için dikkat etmen gereken tek şey, ürünlerin kullanılmamış ve zarar görmemiş olmasıdır.

 

Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

hello@sontelbukucu.com dan benimle iletişime geçebilirsin.

 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Evet  KDV dahildir.

 

Kapıda ödeme neden yok?

Henüz gerekli yerler ile görüşme sağlamadık, olduğunda ödeme seçenekleri arasında görebileceksin.

 

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Mng Kargo ile 40 tl ve üzeri siparişlerin için kargo ücreti tarafımdan karşılanarak ürünün kargoya verilecektir. 40 tl altındaki siparişlerinde kargo ücreti Türkiye’nin her yerine 6,70 tl dir.

 

Ürün satın alırken dikkat etmem gereken şeyler neler?

1- Adres bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması önemli. Mahalle, cadde, sokak, apartman ve kapı numaralarını eksiksiz yazman yeterli olacaktır.

2- Telefon numaran doğru ve eksiksiz olmalı.

3- Kargo takip numarasını paylaşabilmem adına mail adresini paylaşmanı rica ederim.

5- Kargonun ulaşması kargonun çıkış noktasına olan uzaklığına göre değişiklik gösterebilir.

6- Kargonun tahmini ulaşacağı zamanda adreste bulunamayacağını düşünüyorsan, kargo şirketini arayarak kargonun sana en yakın şubesinde bekletilmesini isteyebilirsin.

 

Kargom gelmiş fakat beni bulamamış. Ne yapmalıyım?

Kargo şirketi ile iletişime geçmelisin. Kargo takip numaranı mailinde bulabilirsin. Bulamazsan hello@sontelbukucu.com dan benimle iletişime geçebilirsin.

 

Aldığım ürünü beğenmedim. Ne yapmalıyım?

Öncelikle kargodan kaynaklı üründe bir hasar oluştuysa kusurlu olarak gelen ürün için kargo şirketine tutanak tutturmalısın. Sonrasında değişim ya da iade işlemi için 14 gün içerisinde hello@sontelbukucu.com dan benimle iletişime geçebilirsin. Beğenmediysen de aynı şekilde ürünü iade edebilirsin.

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş iptali için hello@sontelbukucu.com dan benimle iletişime geçebilirsin.

X
X